Centrum Fizjoterapii i Medycyny Osteopatycznej

Empatia, cierpliwość, oddanie i pasja- to cechy, które nas łączą...nie tylko w pracy. Kochamy swój zawód bo wybraliśmy go dlatego by pomagać. To nas cieszy i motywuje do ciągłej nauki, pogłębiania swojej wiedzy i odkrywania tajemnic ludzkiego ciała.

 

Podstawą naszej terapii jest szczegółowy wywiad i dokładna diagnostyka, a badanie i terapie dobieramy indywidualnie do każdego pacjenta. Wiemy również, że podstawą sukcesu jest współpraca, dlatego współdziałamy w procesie leczenia z lekarzami pierwszego kontaktu oraz specjalistami ortopedii, neurologii, pediatrii, radiologii i in.

 

Pamiętaj, że Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze!!!

"Kiedy człowiek wykonuje swoją pracę rękami- jest robotnikiem.
Kiedy wykonuje ją rękami i umysłem- jest rzemieślnikiem
Kiedy wykonuje ją rękami, umysłem i sercem- jest artystą."
                           A. T. Still
Paulina Obtułowicz

magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Obecnie studentka osteopatii na Akademii Osteopatii w Krakowie. Czynna zawodowo od 2009 roku. W swojej pracy najbardziej lubi jej charakter detektywistyczny. Dlatego jest głównym diagnostą Osteomed Zakopane.

Do każdego pacjenta podchodzi w sposób indywidualny z silną empatią i pełnym zaangażowaniem.

Lubi pracę zarówno z pacjentami dorosłymi,

jak i z dziećmi. Ma ogromne doświadczenie oraz sukcesy w prowadzeniu pacjentów ze skoliozą lub dzieci z wadami postawy.i stóp.

W Osteomed odpowiada za diagnostykę osteopatyczną oraz diagnostykę obrazową (rentgen/ MRI), badanie oraz terapię indywidualną, ćwiczenia w grupie skolioz lub wad postawy, dobór wkładek ortopedycznych z oceną całej postawy ciała, terapię niemowląt.

Osobiście kocha tańczyć salsę. W wolnym czasie ćwiczy jogę, Sport to jej żywioł więc jeździ na rowerze, na nartach, pływa... Najchętniej spędza czas z dziećmi, albo na spacerach ze swoimi dwoma czworonogami. Ostatnio jednak najczęściej umila jej czas nauka anatomii i fizjologii.

Michał Obtułowicz

Fizjoterapeuta z powołania. Czynnie pracujący w zawodzie od 1993 roku. Ma za sobą 24 lata doświadczenia w dziedzinie rehabilitacji w ortopedii i neurologii oraz postępowania specjalistycznego po zabiegach operacyjnych w ortopedii i traumatologii.

Wieloletni fizjoterapeuta kadry narodowej
w skokach narciarskich, a obecnie w narciarstwie alpejskim.

W Osteomed specjalista masażu i terapii tkanek miękkich, fizjoterapii w sporcie, terapii mięśniowo- powięziowych, treningu funkcjonalnego i stabilizacyjnego.

Ufają mu najlepsi sportowcy na Podhalu.

Jest osobą bardzo ciepłą i szczerą, pogogną i pełną optymizmu.Posiada dar wyrafinowanego poczucia humoru...jest dusza towarzystwa. 

Jego pasją od dziecka jest wędkarstwo muchowe.  Lubi gotować i sportowo spędzać czas.

Droga do Olczy 26, 34-500 Zakopane

Tel: 882 803 013.

        601 150 869

  • White Facebook Icon
  • White Twitter Icon
  • White Google+ Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now